PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107660}

Głową w mur

Gegen die Wand
7,8 14 126
ocen
7,8 10 1 14126
7,5 12
ocen krytyków
Głową w mur
powrót do forum filmu Głową w mur

bez happy endu. Takie filmy lubię. Takie filmy do mnie przemawiają niedomówieniem, zagmatwaniem uczuć i zdarzeń. To jest to, za co kocham kino: Pokazania prawdziwego świata, który nie jest wcale landrynkowo słodki, ani nawet słodko-kwaśny. Świat jest po prostu złożony z wielu różnorodnych barw. A życie człowieka nie zawsze ma 'szczęśliwe zakończenie'. Wbrew temu, co serwują nam wysokobudżetowe hollywoodzkie komedie romantyczne, na które dobrze jest popatrzeć w kinie, a które nie mają nic wspólnego z prawdziwym życiem. Polecam gorąco.

ocenił(a) film na 9
peza_92

film rzeczywiście ciekawy, zgadzam się z Tobą kompletnie, a nawet bardziej :) tylko na przyszłość nie spojluj tak otwarcie, ostrzegaj chociaż, bo trochę mi ten film popsułeś/(aś)

ocenił(a) film na 8
abakumow

Ja również się z Wami zgadzam. No i faktycznie poprzez wypowiedź "peza_92" tak myślałam, że nie będą razem. Ale z jednej strony szkoda, bo on po przejściach, ona też! Film super , polecam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones