PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107660}

Głową w mur

Gegen die Wand
7,8 14 126
ocen
7,8 10 1 14126
7,5 12
ocen krytyków
Głową w mur
powrót do forum filmu Głową w mur

Piękna historia o miłości i szaleństwie w walce o prawo do wolności.10/10

elliotthead24

Tiaaaa, a postać Sibel równie dobrze mógły zagrać kawał drewna, nie byłoby róznicy, co za wyjątkowo marne aktorstwo, brrr...

ocenił(a) film na 10
Xiao_Mei

Sibel Kekilli otrzymała berlińskiego niedźwiedzia dla najlepszej aktorki za tą role.

elliotthead24

To jestem w ciezkim szoku.. Zdania dalej nie zmieniam, zagrała - nijak, skad ta nagroda nie wiem.

ocenił(a) film na 9
Xiao_Mei

w czapce śpisz to i mało wiesz. zdejmuj ją przynajmniej na czas oglądania filmu

osoba_z_poludnia

Tak to sobie mozesz mowic do swojej starej. Jesli nie umiesz sklecic zadnego argumentu to po co sie odzywasz rzucajac texty na poziomie kolegow z piaskownicy?

ocenił(a) film na 9
Xiao_Mei

Po pierwsze: zagrała swoją postać sugestywnie, momentami błyskotiwie, np. scena w klubie "Cahit idę się pieprzyć..." - jednym zdaniem, mową ciała oraz mimiką wiarygodnie kreśli obraz dziewczyny, która po latach zakazów i nakazów, po raz pierwszy w życiu ma szansę aby się zabawić. Jest tych momentów dużo więcej, cała rola poprowadzona jest z wyczuciem właściwym aktorce inteligentnej. Dzięki temu otrzymujemy postać wiarygodną i to jest najważniejsze.
Po drugie: jakie są Twoje argumenty? Nie dostrzegłem żadnych, zauważyłem jedynie inwektywy.
Po trzecie: zagraj lepiej.
Po czwarte: "Tak to sobie mozesz mowic do swojej starej" -modelowy przykład odzywki " z piaskownicy". pozdrów kolegów.
Po piąte: popracuj nad swoją pisownią i językiem. Stać Cię na coś więcej, niż na wyrażenia kolokwialne?
Po szóste: pomyśl, zanim coś napiszesz, zwłaszcza na forum.
Po siódme: nie śpij w czapce.

osoba_z_poludnia

Nie chce mi sie komentowac twojego biednego w tresc wywodu, bo za bardzo szanuje swoj czas by wdawac sie w dyskusje z filmwebowym frustratem. Zieeew.

ocenił(a) film na 9
Xiao_Mei

tak jak myślałem- totalny brak własnych przemyśleń. faktycznie- żaden ze mnie partner do rozmowy z Tobą- ciekawszą dyskusję mógłbym poprowadzić z wiadrem gwoździ.

elliotthead24

Oglądałam wczoraj na tvp kultura. Wspaniały. Podobały mi się przerywniki w najważniejszych momentach filmu - pokazani muzycy grający na instrumentach, jakby dawano czas do przetrawienia ostatnich zdarzeń, zadumy ...

ocenił(a) film na 8
Henrica

zagrała świetnie. dobrze zbudowała postać, w którą miała się wcielić.

tęsknotę za bezgraniczną wolnością, żądza życia i zatracenie się w nim - jeśli myśliszs, że aby to wyrazić potrzeba samych scen rozspaczy, buntu, łez i histgerii - to tkwisz głęboko w błędzie. i mało wiesz. albo krótko żyjesz. albo bezmyślnie.

martyna_marysia

Skad w tobie tyle bezmyślnego zadufania w sobie i zupełny brak pokory? Nie odpowiadaj.

Xiao_Mei

Wypowiadanie się na temat filmu, dzielenie się z innymi wrażeniami po jego obejrzeniu to brak pokory i objaw bezmyślnego zadufania w sobie? Ubawiłam się LOL

Henrica

Czy ja pisze po chinsku?
Po pierwsze, moja ostatnia wypowiedz byla skierowana do userki martyna-marysia, po drugie zauważ, że moje pierwsze wypowiedzi dotyczyły moich odczuc na temat FILMU, i to jest to czego brakuje wielu tutejszym forumowiczom - zamiast pisac o filmach pisze sie o innych userach, szkoda,ze jeszcze nie ma opcji - "kulka w leb dla tego kto nie lubi tego co JA". Brak szacunku dla gustów/pogladów/odczuc innych nie dziwi mnie, ale wciąż irytuje. Pa.

elliotthead24

Dobry film .. . zresztą jak większość tureckich filmów jakie oglądałem . Po " Głową w mur " dobrze się trochę rozładować .. polecam "Recep Ivedik " .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones