PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107660}

Głową w mur

Gegen die Wand
7,8 14 126
ocen
7,8 10 1 14126
7,5 12
ocen krytyków
Głową w mur
powrót do forum filmu Głową w mur

oglądałam go ok 10 razy i nadal mam malo. Kocham go za klimat, autentycznosc, formę przekazu, dobitne pokazanie jak wszytsko w życiu (a już na pewno uczucia) jest skomplikowane. Mam slabosc do Sibel...Jest w niej cos, w tym filmie, ze nawet kobiety wbija w ekran. Nigdy mi sie nie znudzi.

karo85

Jesli kobieta miala w swoim zyciu takiego Cahita, doskonale rozumie ten film i Sibel....

użytkownik usunięty
karo85

Nie trzeba mieć w życiu takiego Cahita żeby zrozumieć ten film, uważam że jest rewelacyjny. Gra głównych aktorów to po prostu mistrzostwo świata. Tego filmu się nie ogląda spokojnie, w niego się wsiąka i myśli się o nim przez wiele dni po obejrzeniu, przynajmniej ja tak miała. Polecam wszystkim!

karo85

Dokładnie, dlatego trzeba sobie sprawić DVD i postawić ładnie na półeczce coby można go było często oglądać :D

ocenił(a) film na 9
karo85

Film jest znakomity!I aktorstwo! Co za oczy Cahita!Hipnotyczne!Można w nich utonąć..wciągają,jak wir..Film..jest życiowy..Uświadamia,jak wiele się może zmienić w życiu człowieka..jak wiele..może zaważyć o jego życiu-w jednej sekundzie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones