PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220770}

System 2.0

The Net 2.0
5,3 929
ocen
5,3 10 1 929
System 2.0
powrót do forum filmu System 2.0

Z jednej strony dobry material na fajny i ciekawy film z drugiej zas strony razaco kiepska gra aktorow i totalna bezradnosc rezysera :( Wiele ladnych widoczkow z tzw. kultury orientalnej i pseudo realnych pomyslow z cudowna Pania infortyk w roli glownej :) nie jest w stanie zacmic totalnie skopanego aktorstwa i nieporadnosci rezysera. Kilka wgniatajacych w glebe scen, przygotowanych chyba tylko dla przecietnego Yankeskiego widza :) bardzo laopatologicznie wyjasniajace zawilosc koncowej intrygi (krew i znaczenie branzoletki) powoduja u mnie pusty smiech :) no i prawdziwy rodzynek to graficzny to interfejs superkomputera :) hallo! chyba cos podobnego widzialem w "Raporcie mniejszosci" jednym slowem zenada! A szkoda :( Dla mnie naciagana 3 i nic wiecej.

ocenił(a) film na 5
sptom

Dokładnie, fajny materiał na film, ale niestety film beznadziejny. Wszystkie akcje jakieś chaotyczne, a zakończenie filmu to całkowity śmiech. Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
sptom

Zgadzam się. Rola Nikki Deloach po prostu fatalna. Nie wiem do jakiej roli by ta aktorka mogła pasować (chyba do żadnej). Ale ma za to fajny kop w jaja z kolanka. :P

Piotrek4

Ona nawet nie najgorzej wypada w tej roli, ale o reżyserze już tego samego powiedzieć się nie da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones